Hub 2 | Wit | 2x GSM en LAN
Het intelligente bedieningspaneel van de Hub is een belangrijk onderdeel van het Ajax-beveiligingssysteem. Het apparaat bewaakt de werking van alle Ajax-detectoren en stuurt onmiddellijk een alarmsignaal naar de eigenaar en de centrale.
Hub 2 beheert alle Ajax-apparaten in het systeem om gebruikers te waarschuwen voor openstaande deuren, gebroken ramen, dreigende brand en overstromingen. Als inbrekers inbreken in uw huis, stuurt Hub 2 foto's van de MotionCam-detectoren door en brengt het uw beveiligingsbedrijf op de hoogte van het gevaar. U hoeft niet onder constant toezicht van de beveiligingscamera's te leven om te weten wat er aan de hand is.
Ethernet (LAN) aansluiting
Ondersteuning voor micro-simkaart (2G)
Batterij back-up (noodstroom)
Streaming van video's
Visuele verificatie van een alarm
Belangrijkste kenmerken
- Gebruikt gsm of ethernet voor het versturen van alarmen naar de centrale en de eigenaar
- Stuurt een melding in geval van stroomuitval en werkt tot 16 uur met de reservebatterij
- Controleert de functionaliteit van de detectoren ten minste elke 12 seconden
- Authenticatie om vervalsing te voorkomen
- Detectie van jamming en versleuteling van communicatiekanalen
- Alarm bij sabotage
- Zendt foto's van MotionCam-detectoren
- Brengt het beveiligingsbedrijf automatisch op de hoogte
- Communiceert via 3 onafhankelijke kanalen
Werkingsprincipe
Het apparaat verzamelt informatie over de werking van de detector in een gecodeerd formaat, analyseert de gegevens en waarschuwt bij een alarm de eigenaar van het systeem en de centrale in slechts enkele milliseconden.
Functionaliteiten
Het apparaat maakt gebruik van Jeweller-radiotechnologie om de detectoren te bewaken en te zorgen voor een snelle reactie bij gevaar. Het schakelt het hele systeem om frequenties te wissen tijdens jamming. Het apparaat is op software-niveau beschermd tegen virussen.
Installatie en instelling
Klaar om onmiddellijk te worden gebruikt. Het wordt ingesteld met behulp van de mobiele applicatie, en de detectoren zijn verbonden met slechts één klik. U hangt hem in slechts een paar minuten tijd op met de SmartBracket-beugel.
Altijd in contact
Hub 2 maakt gebruik van ethernet of één van de 2 simkaarten om de aflevering van de alarmen en foto's van de beveiligde objecten te garanderen. De kanalen werken parallel en ondersteunen elkaar in geval van nood.
Compressie- en transmissieprotocollen garanderen een bliksemsnelle levering van de serie foto's, zelfs bij een zwakke internetverbinding. In tegenstelling tot de streams van videocamera's kunt u met Ajax de situatie op de beveiligde objecten met een internetsnelheid van 0,5 kB/s evalueren.
Inhoud verpakking
- Intelligent bedieningspaneel van Hub 2
- Montagepaneel voor SmartBracket
- Stroomkabel
- Ethernet-kabel
- Installatieset
- Gebruikershandleiding